Adress:

Måsholmstorget 3, 127 48 Skärholmen
Telefon: 08 721 88 20
Hitta till oss

Telefontider (helgfria dagar):

måndag-torsdag kl. 9-12 och 13-15

Telefon: 08 721 88 20
info@strokeforbundet.se 

Gåvotelefon: 0200-88 31 31 är öppen måndag-onsdag kl. 9-12 och 13-15

Kanslichef

Arne Kanth
0720-88 29 72
arne.kanth@strokeforbundet.se

Sakkunnig

Daniela Bjarne
08 721 88 21
daniela@strokeforbundet.se

Konsulent

Hasse Sandberg
08 721 88 27
hasse@strokeforbundet.se

Kanslist

Kerstin Holmberg
08 721 88 20
kerstin@strokeforbundet.se

Kanslist

Lena Eriksson
08 721 88 20
lena.eriksson@strokeforbundet.se

Formgivning och fotografi

Max Green Ekelin
08  721 88 25

max@strokeforbundet.se

Konsult, redovisning

Lotta Lantz
08 721 88 23
lotta@strokeforbundet.se